Circuit:AOK
Rating:N

 

Show Tournament Top Clubs

 

 
KA-1 Krazy Athletic * <= 7 * Mixed
Place Points Last Name First Middle Pts of Max School / Club Name Media
1GlitzRoscoeLeeAllen's Sport Karate
 
KA-2 Krazy Athletic * 8-11 * Mixed
Place Points Last Name First Middle Pts of Max School / Club Name Media
1Wallington-InghamSeijiZBermuda Karate Institute
2EichhornPeterRDIETRICH KARATE - Burke Lake
 
KA-3 Krazy Athletic * 12-17 * Mixed
Place Points Last Name First Middle Pts of Max School / Club Name Media
1BrownDominiqueDiamonetteZenji Ryu Karate School
 
H-1 Handicapable * Mixed
Place Points Last Name First Middle Pts of Max School / Club Name Media
1HeinzCaseyLone Star Black Belt Academy
2JenningsKentLeeFC IRON DOJO
 
SD-8 Self Defense * 12-17 * Intermediate
Place Points Last Name First Middle Pts of Max School / Club Name Media
1FloresJanelleReneeTrue Force Tae Kwon Do
2KannanOmkarFudoshin Dojo - Stephenville
 
SD-9 Self Defense * 12-17 * Adv
Place Points Last Name First Middle Pts of Max School / Club Name Media
1TobarBrallanShaolin Kickboxing
 
SD-11 Self Defense * 18+ * Intermediate
Place Points Last Name First Middle Pts of Max School / Club Name Media
1SrinivasanRajaniFudoshin Dojo - Stephenville
 
SD-12 Self Defense * 18+ * Adv
Place Points Last Name First Middle Pts of Max School / Club Name Media
1NguyenEthanTShaolin Kickboxing
 
FT-1 Forms - Traditional * <= 7 * Beginner
Place Points Last Name First Middle Pts of Max School / Club Name Media
1DudleyDrizztKarate Institute
2ElliottKaylaTempestFC IRON DOJO
3HadderMenaShaolin Kickboxing
3ReynoldsAlexandriaSFamily Connection
5VaughansAmarriahTabata-Ha Shotokan Karate-Do Bermuda
5MimsEmilyNorthside Karate
 
FT-2 Forms - Traditional * <= 7 * Intermediate
Place Points Last Name First Middle Pts of Max School / Club Name Media
1FullerSalahuddinZaydHenry Graves Martial Arts Academy
2SernaVictorNorthside Karate
3RodriguezChristianKarate Institute
 
FT-4 Forms - Traditional * 8-11 * Beginner
Place Points Last Name First Middle Pts of Max School / Club Name Media
1BrownTaylorMarieNorthside Karate
2jacksonnehemiyahMKarate Institute
3VaughansMassandaJossiahTabata-Ha Shotokan Karate-Do Bermuda
3FloresJaylenDavidKarate Institute
5ReynoldsAbigailFamily Connection
5PooleDavidNorthside Karate
 
FT-5 Forms - Traditional * 8-11 * Intermediate
Place Points Last Name First Middle Pts of Max School / Club Name Media
1SimonsCallahjSTabata-Ha Shotokan Karate-Do Bermuda
2MimsJadenNorthside Karate
3Sampson-MimsArianaNorthside Karate
3DavisCarrsonScottLone Star Black Belt Academy
5SantosEstephanyNayeliNorthside Karate
6Wallington-InghamSeijiZBermuda Karate Institute
7BrownJackWarrenAbilene Mixed Martial Arts
8ElliottAbigailCordeliaFC IRON DOJO
 
FT-6 Forms - Traditional * 8-11 * Adv
Place Points Last Name First Middle Pts of Max School / Club Name Media
1RiggsDanielLone Star Black Belt Academy
2RoybalTylerMakoa3T Karate - San Antonio
3HarringtonDaJoanLeeFire Dragon Martial Arts
4CollinsBraxtynRyanAbilene Mixed Martial Arts
 
FT-7 Forms - Traditional * 12-17 * Beginner
Place Points Last Name First Middle Pts of Max School / Club Name Media
1HazelettMakaylaElizabethAustin Karate Center
2UrbanRobertShaolin Kickboxing
3JacksonJAZLYNNFaithKarate Institute
3JacksonJadaLYNNKarate Institute
5WeemsNathanAbilene Mixed Martial Arts
 
FT-8 Forms - Traditional * 12-17 * Intermediate
Place Points Last Name First Middle Pts of Max School / Club Name Media
1GumsDylonDeshawnNorthside Karate
2NguyenGrantShaolin Kickboxing
3MillerRaeganMLone Star Karate and Self Defense
4SeidelTravisLeeFC IRON DOJO
 
FT-9 Forms - Traditional * 12-17 * Adv
Place Points Last Name First Middle Pts of Max School / Club Name Media
1SampsonDavidPaulNorthside Karate
2RiggsDaltonLone Star Black Belt Academy
3VoTimmyShaolin Kickboxing
3BrownDominiqueDiamonetteZenji Ryu Karate School
5VoKennyShaolin Kickboxing
6NguyenOwenTShaolin Kickboxing
7AlemanPedroBeasley Karate
8CareyIanAbilene Mixed Martial Arts
 
FT-10 Forms - Traditional * 18+ * Beginner
Place Points Last Name First Middle Pts of Max School / Club Name Media
1BobholzNoahKarate Institute
2PhanorKayNorthside Karate
3DudleyJamieLeeKarate Institute
 
FT-11 Forms - Traditional * 18+ * Intermediate
Place Points Last Name First Middle Pts of Max School / Club Name Media
1StellyRaymondNorthside Karate
2GhaleAteetShaolin Kickboxing
3JuarezVanessaLone Star Black Belt Academy
4GhaleRoshaniShaolin Kickboxing
5RichardsonIanMatthewVillareal Karate Club
6KherkherFranciaIssavellNorthside Karate
 
FT-12 Forms - Traditional * 18+ * Adv
Place Points Last Name First Middle Pts of Max School / Club Name Media
1SampsonJamieNorthside Karate
2MazurWalterFrancisVillareal Karate Club
 
FC-1 Forms - Creative * <= 7 * Beginner
Place Points Last Name First Middle Pts of Max School / Club Name Media
1WardJazleeAbilene Mixed Martial Arts
2HughesGregoryAbilene Mixed Martial Arts
3DavilaSophiaGabriellaEl Oso Goju
4RhodesGavinAbilene Mixed Martial Arts
4SantosChloeKarate Institute
 
FC-2 Forms - Creative * <= 7 * Intermediate
Place Points Last Name First Middle Pts of Max School / Club Name Media
1SernaVictorNorthside Karate
2WardJaimanAbilene Mixed Martial Arts
 
FC-5 Forms - Creative * 8-11 * Intermediate
Place Points Last Name First Middle Pts of Max School / Club Name Media
1DavisCarrsonScottLone Star Black Belt Academy
2SantosEstephanyNayeliNorthside Karate
3GingrichLillianAbilene Mixed Martial Arts
 
FC-6 Forms - Creative * 8-11 * Adv
Place Points Last Name First Middle Pts of Max School / Club Name Media
1RiggsDanielLone Star Black Belt Academy
 
FC-8 Forms - Creative * 12-17 * Intermediate
Place Points Last Name First Middle Pts of Max School / Club Name Media
1FloresJanelleReneeTrue Force Tae Kwon Do
2MillerRaeganMLone Star Karate and Self Defense
3DavilaSeanDominicEl Oso Goju
4KannanOmkarFudoshin Dojo - Stephenville
 
FC-9 Forms - Creative * 12-17 * Adv
Place Points Last Name First Middle Pts of Max School / Club Name Media
1SampsonDavidPaulNorthside Karate
2RiggsDaltonLone Star Black Belt Academy
3BrownDominiqueDiamonetteZenji Ryu Karate School
3VoTimmyShaolin Kickboxing
5RiggsDavidLone Star Black Belt Academy
6VoKennyShaolin Kickboxing
7GabarronRicoRay's American Karate & Self Defense
8SwansonChristianLLone Star Karate and Self Defense
 
FC-10 Forms - Creative * 18+ * Beginner
Place Points Last Name First Middle Pts of Max School / Club Name Media
1PhanorKayNorthside Karate
2AnguianoGenoTrue Force Tae Kwon Do
 
FC-11 Forms - Creative * 18+ * Intermediate
Place Points Last Name First Middle Pts of Max School / Club Name Media
1SrinivasanRajaniFudoshin Dojo - Stephenville
 
FM-2 Forms - Musical Open * <= 7 * Intermediate
Place Points Last Name First Middle Pts of Max School / Club Name Media
1SernaVictorNorthside Karate
 
FM-5 Forms - Musical Open * 8-11 * Intermediate
Place Points Last Name First Middle Pts of Max School / Club Name Media
1FlanniganKadenDarnealNorthside Karate
2DoyleCharlesPaulNorthside Karate
 
FM-8 Forms - Musical Open * 12-17 * Intermediate
Place Points Last Name First Middle Pts of Max School / Club Name Media
1MillerRaeganMLone Star Karate and Self Defense
 
FM-9 Forms - Musical Open * 12-17 * Adv
Place Points Last Name First Middle Pts of Max School / Club Name Media
1BrownDominiqueDiamonetteZenji Ryu Karate School
2SwansonChristianLLone Star Karate and Self Defense
 
WT-2 Weapons - Traditional * <= 7 * Intermediate
Place Points Last Name First Middle Pts of Max School / Club Name Media
1FullerSalahuddinZaydHenry Graves Martial Arts Academy
 
WT-4 Weapons - Traditional * 8-11 * Beginner
Place Points Last Name First Middle Pts of Max School / Club Name Media
1VaughansMassandaJossiahTabata-Ha Shotokan Karate-Do Bermuda
 
WT-5 Weapons - Traditional * 8-11 * Intermediate
Place Points Last Name First Middle Pts of Max School / Club Name Media
1SimonsCallahjSTabata-Ha Shotokan Karate-Do Bermuda
2DoyleCharlesPaulNorthside Karate
3SantosEstephanyNayeliNorthside Karate
3Wallington-InghamSeijiZBermuda Karate Institute
5EichhornPeterRDIETRICH KARATE - Burke Lake
 
WT-6 Weapons - Traditional * 8-11 * Adv
Place Points Last Name First Middle Pts of Max School / Club Name Media
1RoybalTylerMakoa3T Karate - San Antonio
 
WT-8 Weapons - Traditional * 12-17 * Intermediate
Place Points Last Name First Middle Pts of Max School / Club Name Media
1HarrisDakotaRNorthside Karate
 
WT-9 Weapons - Traditional * 12-17 * Adv
Place Points Last Name First Middle Pts of Max School / Club Name Media
1NguyenAidenTShaolin Kickboxing
2BrownDominiqueDiamonetteZenji Ryu Karate School
 
WT-11 Weapons - Traditional * 18+ * Intermediate
Place Points Last Name First Middle Pts of Max School / Club Name Media
1EichhornEricHunterDIETRICH KARATE - Burke Lake
 
WT-12 Weapons - Traditional * 18+ * Adv
Place Points Last Name First Middle Pts of Max School / Club Name Media
1MazurWalterFrancisVillareal Karate Club
 
WC-6 Weapons - Creative * 8-11 * Adv
Place Points Last Name First Middle Pts of Max School / Club Name Media
1OjedaKathrynPeak Performance Martial Arts
2VenkateshKirithikPeak Performance Martial Arts
 
WC-7 Weapons - Creative * 12-17 * Beginner
Place Points Last Name First Middle Pts of Max School / Club Name Media
1HazelettMakaylaElizabethAustin Karate Center
 
WC-8 Weapons - Creative * 12-17 * Intermediate
Place Points Last Name First Middle Pts of Max School / Club Name Media
1HarrisDakotaRNorthside Karate
 
WC-9 Weapons - Creative * 12-17 * Adv
Place Points Last Name First Middle Pts of Max School / Club Name Media
1RiggsDavidLone Star Black Belt Academy
2BrownDominiqueDiamonetteZenji Ryu Karate School
 
WC-10 Weapons - Creative * 18+ * Beginner
Place Points Last Name First Middle Pts of Max School / Club Name Media
1AnguianoGenoTrue Force Tae Kwon Do
 
WC-11 Weapons - Creative * 18+ * Intermediate
Place Points Last Name First Middle Pts of Max School / Club Name Media
1JuarezVanessaLone Star Black Belt Academy
 
WM-5 Weapons - Musical * 8-11 * Intermediate
Place Points Last Name First Middle Pts of Max School / Club Name Media
1FlanniganKadenDarnealNorthside Karate
 
WM-6 Weapons - Musical * 8-11 * Adv
Place Points Last Name First Middle Pts of Max School / Club Name Media
1OjedaKathrynPeak Performance Martial Arts
2VenkateshKirithikPeak Performance Martial Arts
3ArmentaSofiaPeak Performance Martial Arts
 
WM-7 Weapons - Musical * 12-17 * Beginner
Place Points Last Name First Middle Pts of Max School / Club Name Media
1HazelettMakaylaElizabethAustin Karate Center
 
WM-9 Weapons - Musical * 12-17 * Adv
Place Points Last Name First Middle Pts of Max School / Club Name Media
1SampsonDavidPaulNorthside Karate
2BrownDominiqueDiamonetteZenji Ryu Karate School
3VenkateshHariharanPeak Performance Martial Arts
 
WM-10 Weapons - Musical * 18+ * Beginner
Place Points Last Name First Middle Pts of Max School / Club Name Media
1AnguianoGenoTrue Force Tae Kwon Do
 
WM-11 Weapons - Musical * 18+ * Intermediate
Place Points Last Name First Middle Pts of Max School / Club Name Media
1JuarezVanessaLone Star Black Belt Academy
 
BCO-1 Breaking - Creative Open * <= 7 * Beginner
Place Points Last Name First Middle Pts of Max School / Club Name Media
1WardJazleeAbilene Mixed Martial Arts
1SantosChloeKarate Institute
2CollinsKarsonWyattFudoshin Dojo - Stephenville
 
BCO-2 Breaking - Creative Open * <= 7 * Intermediate
Place Points Last Name First Middle Pts of Max School / Club Name Media
1WardJaimanAbilene Mixed Martial Arts
 
BCO-4 Breaking - Creative Open * 8-11 * Beginner
Place Points Last Name First Middle Pts of Max School / Club Name Media
1ChildersSebastianRexFudoshin Dojo - Stephenville
 
BCO-5 Breaking - Creative Open * 8-11 * Intermediate
Place Points Last Name First Middle Pts of Max School / Club Name Media
1BrownJackWarrenAbilene Mixed Martial Arts
2GingrichLillianAbilene Mixed Martial Arts
3QuintanaLucasTylerFudoshin Dojo - Stephenville
4ComptonMatthewW.Fudoshin Dojo - Stephenville
 
BCO-6 Breaking - Creative Open * 8-11 * Adv / BB
Place Points Last Name First Middle Pts of Max School / Club Name Media
1CollinsBraxtynRyanAbilene Mixed Martial Arts
 
BCO-7 Breaking - Creative Open * 12-17 * Beginner
Place Points Last Name First Middle Pts of Max School / Club Name Media
1ClephaneXavierAbilene Mixed Martial Arts
2WeemsNathanAbilene Mixed Martial Arts
 
BCO-8 Breaking - Creative Open * 12-17 * Intermediate
Place Points Last Name First Middle Pts of Max School / Club Name Media
1KannanOmkarFudoshin Dojo - Stephenville
2ComptonMikaylaFudoshin Dojo - Stephenville
 
BCO-9 Breaking - Creative Open * 12-17 * Adv / BB
Place Points Last Name First Middle Pts of Max School / Club Name Media
1CareyIanAbilene Mixed Martial Arts
 
BCO-11 Breaking - Creative Open * 18+ * Intermediate
Place Points Last Name First Middle Pts of Max School / Club Name Media
1SrinivasanRajaniFudoshin Dojo - Stephenville
 
G-1 Beginner Championship * Junior
Place Points Last Name First Middle Pts of Max School / Club Name Media
1DudleyDrizztKarate Institute
2VaughansMassandaJossiahTabata-Ha Shotokan Karate-Do Bermuda
3HazelettMakaylaElizabethAustin Karate Center
3BrownTaylorMarieNorthside Karate
5WardJazleeAbilene Mixed Martial Arts
5SantosChloeKarate Institute
5ChildersSebastianRexFudoshin Dojo - Stephenville
5ClephaneXavierAbilene Mixed Martial Arts
 
G-2 Intermediate Championship * Junior
Place Points Last Name First Middle Pts of Max School / Club Name Media
1SimonsCallahjSTabata-Ha Shotokan Karate-Do Bermuda
2FlanniganKadenDarnealNorthside Karate
3FloresJanelleReneeTrue Force Tae Kwon Do
4GumsDylonDeshawnNorthside Karate
5SernaVictorNorthside Karate
5HarrisDakotaRNorthside Karate
7WardJaimanAbilene Mixed Martial Arts
7KannanOmkarFudoshin Dojo - Stephenville
9FullerSalahuddinZaydHenry Graves Martial Arts Academy
 
G-3 Advanced Championship * Junior
Place Points Last Name First Middle Pts of Max School / Club Name Media
1SampsonDavidPaulNorthside Karate
2RiggsDanielLone Star Black Belt Academy
3RiggsDavidLone Star Black Belt Academy
3NguyenAidenTShaolin Kickboxing
5RoybalTylerMakoa3T Karate - San Antonio
5TobarBrallanShaolin Kickboxing
5CollinsBraxtynRyanAbilene Mixed Martial Arts
5CareyIanAbilene Mixed Martial Arts
 
G-4 Grands * 18+ * BB * Traditional
Place Points Last Name First Middle Pts of Max School / Club Name Media
1FieldsLeslieAbilene Mixed Martial Arts
 
G-5 Grands * 18+ * BB * Creative / Musical
Place Points Last Name First Middle Pts of Max School / Club Name Media
1HornsbyMichaelTrue Force Tae Kwon Do
2RobinsonGregoryLTrue Force Tae Kwon Do
3RyanEricWTexas Soryu Karate - Pflugerville
3FieldsLarryAbilene Mixed Martial Arts
 
FT-13 Forms - Traditional * 12-17 * BB
Place Points Last Name First Middle Pts of Max School / Club Name Media
1ReyRhinaATexas Soryu Karate - Pflugerville
2CalixVictorManuelNorthside Karate
3NewcombAnnaAbilene Mixed Martial Arts
 
FC-13 Forms - Creative * 12-17 * BB
Place Points Last Name First Middle Pts of Max School / Club Name Media
1LandeckJonathanLone Star Black Belt Academy
2ZarateRoberthGabrielNorthside Karate
 
SD-13 Self Defense * 12-17 * BB
Place Points Last Name First Middle Pts of Max School / Club Name Media
1MillerCadenMChampions Way Martial Arts
 
WT-13 Weapons - Traditional * 12-17 * BB
Place Points Last Name First Middle Pts of Max School / Club Name Media
1PoruriAkshayPeak Performance Martial Arts
2ZarateRoberthGabrielNorthside Karate
 
WC-13 Weapons - Creative * 12-17 * BB
Place Points Last Name First Middle Pts of Max School / Club Name Media
1CalixVictorManuelNorthside Karate
2LandeckJonathanLone Star Black Belt Academy
3PoruriAkshayPeak Performance Martial Arts
 
WM-13 Weapons - Musical * 12-17 * BB
Place Points Last Name First Middle Pts of Max School / Club Name Media
1PoruriAkshayPeak Performance Martial Arts
2NewcombAnnaAbilene Mixed Martial Arts
 
FT-14 Forms - Traditional * 18 * BB
Place Points Last Name First Middle Pts of Max School / Club Name Media
1MooreZaneMLone Star Black Belt Academy
2VastidaTzitlallyShaolin Kickboxing
3SmithJamesEdwardKarate Institute
 
FC-14 Forms - Creative * 18 * BB
Place Points Last Name First Middle Pts of Max School / Club Name Media
1RyanEricWTexas Soryu Karate - Pflugerville
 
WC-14 Weapons - Creative * 18 * BB
Place Points Last Name First Middle Pts of Max School / Club Name Media
1HornsbyMichaelTrue Force Tae Kwon Do
1RobinsonGregoryLTrue Force Tae Kwon Do
 
WM-14 Weapons - Musical * 18 * BB
Place Points Last Name First Middle Pts of Max School / Club Name Media
1RyanEricWTexas Soryu Karate - Pflugerville
1FieldsLarryAbilene Mixed Martial Arts
3HornsbyMichaelTrue Force Tae Kwon Do
4MooreZaneMLone Star Black Belt Academy
 
SD-14 Self Defense * 18 * BB
Place Points Last Name First Middle Pts of Max School / Club Name Media
1FieldsLeslieAbilene Mixed Martial Arts
2RobinsonGregoryLTrue Force Tae Kwon Do
 
S-14 Showmanship - Extreme * 18 * BB * Mixed
Place Points Last Name First Middle Pts of Max School / Club Name Media
1HornsbyMichaelTrue Force Tae Kwon Do
 
FT-15 Forms - Traditional * 8-11 * BB
Place Points Last Name First Middle Pts of Max School / Club Name Media
1ArgumanizIsaiahMLone Star Black Belt Academy
 
FC-15 Forms - Creative * 8-11 * BB
Place Points Last Name First Middle Pts of Max School / Club Name Media
1ArgumanizIsaiahMLone Star Black Belt Academy
2ZarateNahomyAzucenaNorthside Karate
 
WT-15 Weapons - Traditional * 8-11 * BB
Place Points Last Name First Middle Pts of Max School / Club Name Media
1ArgumanizIsaiahMLone Star Black Belt Academy
2ZarateNahomyAzucenaNorthside Karate
 
WC-15 Weapons - Creative * 8-11 * BB
Place Points Last Name First Middle Pts of Max School / Club Name Media
1ArgumanizIsaiahMLone Star Black Belt Academy
 
WM-15 Weapons - Musical * 8-11 * BB
Place Points Last Name First Middle Pts of Max School / Club Name Media
1ArgumanizIsaiahMLone Star Black Belt Academy
 
G-6 Grands * Junior BB * Traditional
Place Points Last Name First Middle Pts of Max School / Club Name Media
1ReyRhinaATexas Soryu Karate - Pflugerville
2PoruriAkshayPeak Performance Martial Arts
3MillerCadenMChampions Way Martial Arts
3ArgumanizIsaiahMLone Star Black Belt Academy
 
G-7 Grands * Junior BB * Creative / Musical
Place Points Last Name First Middle Pts of Max School / Club Name Media
1CalixVictorManuelNorthside Karate
2PoruriAkshayPeak Performance Martial Arts
3LandeckJonathanLone Star Black Belt Academy
3ArgumanizIsaiahMLone Star Black Belt Academy
 
G-8 Grands * 18+ * Underbelt
Place Points Last Name First Middle Pts of Max School / Club Name Media
1SampsonJamieNorthside Karate
2NguyenEthanTShaolin Kickboxing
3StellyRaymondNorthside Karate
3BobholzNoahKarate Institute
5SrinivasanRajaniFudoshin Dojo - Stephenville
5JuarezVanessaLone Star Black Belt Academy
5AnguianoGenoTrue Force Tae Kwon Do
5EichhornEricHunterDIETRICH KARATE - Burke Lake
9MazurWalterFrancisVillareal Karate Club
 
BCO-15 Breaking - Creative Open * 18 * Adv / BB
Place Points Last Name First Middle Pts of Max School / Club Name Media
1FieldsLarryAbilene Mixed Martial Arts
2FieldsLeslieAbilene Mixed Martial Arts
 
FT-16 Forms - Traditional * 7 * Beginner
Place Points Last Name First Middle Pts of Max School / Club Name Media
 
FT-17 Forms - Traditional * 8-11 * Intermediate
Place Points Last Name First Middle Pts of Max School / Club Name Media

Other tournament images: